m

Nabízíme:

Firma ATENAZ s.r.o. se zabývá sériovou výrobou vlastních produktů a zakázkovou výrobou z oceli, nerezu a hliníku.  Dbáme na kvalitu, preciznost a zodpovědný přístup ke každému zákazníkovi.

Kontaktuje nás

  • +420-773 061 394
  • info@atenaz.cz
  • Dlouhoňovice ul.Dolečka.175, Žamberk 564 01
Top

Blog

AR-19-R5020 6U

 

19″ plochý nástěnný rozvaděč hloubky 200 mm je určen pro umístění síťových komponent a zakončení optických i metalických kabelů v místech s malým prostorem. Tento rozvaděč umožňuje zabudování patch panelů o výšce max. 3U způsobem běžným v klasických rozvaděčích a navíc umožňuje zabudovat svisle prvky o výšce až 3U.

Základním vybavením rackové skříně jsou dvě police – úzká a standard. Součástí balení jsou i policové západky. Za úzkou policí je dostatek prostoru na vyvedení kabelu. Police lze umisťovat výškově libovolně. Lze si i vybrat, zda si dáte dopředu zarážku, či ne. Zbytek komponent, jako jsou například horizontální a vertikální západky, je možné doobjednat. 

Velké množství kabelových vstupů (vylamovací záslepky) činí tento rozvaděč velmi univerzálním řešením. Odvětrávací otvory a zamykací dveře s jednobodovým zamykáním jsou samozřejmostí. Hloubka 200 mm umožňuje umístění i malých UPSek.

 

 

Váha: 12,5 kg

Barva: světle šedá (RAL 7035).

úložný prostor

 

7 různých poloh na police

polici lze umístit se zarážkou i bez zarážky

za užší policí je možno vyvést kabel

Policové západky jsou součástí balení