m

Nabízíme:

Firma ATENAZ s.r.o. se zabývá sériovou výrobou vlastních produktů a zakázkovou výrobou z oceli, nerezu a hliníku.  Dbáme na kvalitu, preciznost a zodpovědný přístup ke každému zákazníkovi.

Kontaktuje nás

  • +420-773 061 394
  • info@atenaz.cz
  • Dlouhoňovice ul.Dolečka.175, Žamberk 564 01
Provozní doba: 08:00 - 15:00
Sobota a Neděle - ZAVŘENO
Adresa: Dlouhoňovice
ul. Dolečka 175, 564 01 Žamberk
Kontakt: +420 773 061 394
info@atenaz.cz
Top
Atenaz s.r.o. / Naše výrobky  / Stožáry

Stožáry

Naše stožáry jsou jako stavebnice, díky které si můžete postavit potřebnou výšku a zakončení dle svých potřeb. Z našich osobních zkušeností jsou vhodné pro vybudování přípojných bodů pro bezdrátové vysílaní, nebo jako stožár pro připevnění kamerového systému. Výhodou je individuální řešení velikosti (výšky). Našimi nejčastějšími zákazníky jsou firmy zabývající se telekomunikacemi a kamerovými systémy.

Stožárové díly rozdělujeme na kotevní, redukční a nástavbové.

  • Kotevní:  Dílec kotevní je určený k ukotvení do země nebo na betonový podklad (betonová deska). Tento dílec byl navržen tak, aby montáž zvládla i jedna osoba bez nutnosti využití jeřábové techniky. Rozměry konstrukce jsou přizpůsobeny ke snadnému lezení, přičemž rohy příček jsou ohnuty s takovým rádiusem, aby nedocházelo k tlakovému namáhání chodidel při lezení. Konstrukce se dále vyznačuje možností vedení kabelových rozvodů vnitřkem stojen stožáru, což zvyšuje odolnosti proti poškození. Odbočení ze stojen stožáru je realizováno pomocí speciální redukce, která lze namontovat v kterémkoliv místě spoje konstrukce.

 

  • Redukční: Dílec redukční je nástavec pro přechod z šíře stožáru 50 cm na šíři 30 cm. Je též vybaven možností vedení kabelových rozvodů vnitřkem stojen stožáru.

 

  • Nástavbový: Dílec nástavbový máme ve dvou šířích (50 cm a 30 cm). Díky tomuto nástavci je možnost vystavit potřebnou výšku dle přání zákazníka. K přechodu mezi těmito šířemi je zapotřebí využití dílce redukčního.

V případě dotazů nás kontaktujte na tel: 773 061 394 nebo na info@atenaz.cz .

 

Aktuální ceník

Stožárové dílce již využívají:

SNĚŽNÍK a.s.

TH SOFT

NORDIC TELECOM s.r.o.

znázornění jednotlivých dílů