m

Nabízíme:

Firma ATENAZ s.r.o. se zabývá sériovou výrobou vlastních produktů a zakázkovou výrobou z oceli, nerezu a hliníku.  Dbáme na kvalitu, preciznost a zodpovědný přístup ke každému zákazníkovi.

Kontaktuje nás

  • +420-773 061 394
  • info@atenaz.cz
  • Dlouhoňovice ul.Dolečka.175, Žamberk 564 01
Provozní doba: 08:00 - 15:00
Sobota a Neděle - ZAVŘENO
Adresa: Dlouhoňovice
ul. Dolečka 175, 564 01 Žamberk
Kontakt: +420 773 061 394
info@atenaz.cz
Top

O nás

 

 

Firma ATENAZ s.r.o. vznikla roku 2019 oddělením firmy Tyhan s.r.o. Jsme rodinná firma zaměřená na kvalitu a přesnost. Naši práci děláme poctivě a svědomitě s ohledem na potřeby zákazníka. Používáme především vysoce odolné materiály – ocel, nerez, pozinkovaný plech a hliník. Naši zákazníci se mohou spolehnout na individuální přístup a rychlost. Zaměřujeme se na výrobu na zakázku. Neustále naši výrobu rozvíjíme a otevíráme se novým technologiím.

Naší vizí je nabídnout zákazníkům větší rozsah možností služeb a zkvalitnění výroby jejich produktů. Smyslem naší práce je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací a vřele nás doporučí.

Do naší firmy teď nově uvítáme Oree laser, který při výkonu do 6 kW řeže do oceli silné až 20 mm s přesností 0,03 mm. Výpalky dokážeme stříhat, ohýbat i do nich gravírovat. Pokud nemáte program, ve kterém vytvoříte vlastní návrh, rádi Vám s návrhem pomůžeme. Ten si uložíme a při další zakázce jej použijeme znovu, abychom příští zakázku zpracovali rychleji.

Podle nákresu jsme schopni vypálit návrh s přesností +/- 0,03 mm. Vypalujeme i dusíkem, čímž zabráníme opálení plechu – řez je tak zcela čistý. Jsme schopni vyrobit komponenty pro Váš trh. 

Pomůžeme s návrhem

Rádi Vám pomůžeme i s vlastním návrhem. Nemusíte jej tak kreslit ve složitých programech, s tím si už poradíme.

 

Plechy ohýbáme do 90°. Jsme schopni zpracovat i Váš vlastní materiál. 

 

Máte otázku? Chcete pomoci s objednávkou? Pište na email info@atenaz.cz, nebo volejte na číslo +420 773 061 394.