m

Nabízíme:

Firma ATENAZ s.r.o. se zabývá sériovou výrobou vlastních produktů a zakázkovou výrobou z oceli, nerezu a hliníku.  Dbáme na kvalitu, preciznost a zodpovědný přístup ke každému zákazníkovi.

Kontaktuje nás

  • +420-773 061 394
  • info@atenaz.cz
  • Dlouhoňovice ul.Dolečka.175, Žamberk 564 01
Top

Blog

 

19″ plochý nástěnný rozvaděč hloubky 140 mm je určen pro umístění síťových komponent a zakončení optických i metalických kabelů v místech s malým prostorem. Tento rozvaděč umožňuje zabudování 19″ komponent (police, switche, patch panely) a na svislo o výšce až 2U.  Tato konstrukce uživatelům dovoluje umístit aktivní prvky klasickým způsobem montáže do racku v místech, kde je málo prostoru (chodby apod.).

Rozvaděč má 2 kabelové výstupy v horní a 2 výstupy v dolní stěně, které jsou zadělány vyjímatelnými záslepkami. Po vyjmutí těchto záslepek je možné namontovat kabelové průchodky (průměr otvoru 22 mm). Zamykací dveře s jednobodovým zamykáním jsou samozřejmostí, skříň je bez větracích otvorů.


Barva rozvaděče šedá (RAL 7035). Rozvaděč nabízíme s U2 vertikálními lyžinami. Lyžiny je možné umístit do dvou poloh a jsou součástí balení.

 

19" s U2 vertikálními lyžinami

19″ plochý nástěnný rozvaděč

U2 vertikální lyžiny

U2 vertikální lyžiny lze umístit do dvou poloh

Racková skříň

Nástěnný rozvaděč – pohled dovnitř

Racková skříň

Nástěnný rozvaděč – pohled zezadu