m

Nabízíme:

Firma ATENAZ s.r.o. se zabývá sériovou výrobou vlastních produktů a zakázkovou výrobou z oceli, nerezu a hliníku.  Dbáme na kvalitu, preciznost a zodpovědný přístup ke každému zákazníkovi.

Kontaktuje nás

  • +420-773 061 394
  • info@atenaz.cz
  • Dlouhoňovice ul.Dolečka.175, Žamberk 564 01
Top

Blog

AR-19-R7020 6U

 

19″ plochý nástěnný rozvaděč hloubky 200 mm, výšky 700 mm a šířky 530 mm je určen pro umístění síťových komponent a zakončení optických i metalických kabelů v místech s malým prostorem. Tento rozvaděč umožňuje zabudování patch panelů o výšce max. 3U způsobem běžným v klasických rozvaděčích a navíc umožňuje zabudovat svisle prvky o výšce až 3U.

Základním vybavením rackové skříně jsou dvě police – úzká a standard. Za úzkou policí je dostatek prostoru na vyvedení kabelu. Police lze umisťovat výškově libovolně na deseti různých stupních. Lze si i vybrat, zda si dáte dopředu zarážku, či ne. Zbytek komponent, jako jsou například horizontální a vertikální západky, je možné doobjednat. 

Velké množství kabelových vstupů (vylamovací záslepky) činí tento rozvaděč velmi univerzálním řešením. Odvětrávací otvory a zamykací dveře s jednobodovým zamykáním jsou samozřejmostí. Hloubka 200 mm umožňuje umístění i malých UPSek.

 

 

Barva: světle šedá (RAL 7035).

Racková skříň 700mm výška, 500mm šířka, 200mm hloubka

police lze nastavit se zarážkou i bez zarážky

Za menší policí je prostor na kabel

Vylamovací záslepky

Policové západky jsou součástí balení