m

Nabízíme:

Firma ATENAZ s.r.o. se zabývá sériovou výrobou vlastních produktů a zakázkovou výrobou z oceli, nerezu a hliníku.  Dbáme na kvalitu, preciznost a zodpovědný přístup ke každému zákazníkovi.

Kontaktuje nás

  • +420-773 061 394
  • info@atenaz.cz
  • Dlouhoňovice ul.Dolečka.175, Žamberk 564 01
Top

Blog

Hodnocení veletrhu AMPER

Veletrh AMPER na Výstavišti v Brně jsme si náležitě užili. Naživo jste mohli vidět naše stožáry, osazené rackové skříně Classic i Multi, důmyslný regál na bedny a nově i paletový vozík, který jsme zdokonalili obroušenou a natřenou paletou. Na ni jsme položili sklo s vygravírovaným logem Atenaz – práce CO2 laseru. Vytvořili jsme také maketu stožárového systému. Díky této maketě jsme názorně představovali uzemnění našich stožárů, jelikož důmyslný systém umožňuje základnu stožáru usadit do země bez použití betonu. Nově začneme díky poptávce vyvíjet Rackové skříně s IP65, aby byly voděodolné.
Musíme konstatovat, že až takový zájem o naše výrobky jsme nečekali. Celé tři dny jsme se intenzivně věnovali novým zákazníkům a vytvářeli cenové nabídky. Moc všem děkujeme za úžasnou atmosféru a energii, kterou jsme si přenesli i k nám do výroby. Budeme se těšit na příště.
Váš Atenaz s.r.o.