m

Nabízíme:

Firma ATENAZ s.r.o. se zabývá sériovou výrobou vlastních produktů a zakázkovou výrobou z oceli, nerezu a hliníku.  Dbáme na kvalitu, preciznost a zodpovědný přístup ke každému zákazníkovi.

Kontaktuje nás

  • +420-773 061 394
  • info@atenaz.cz
  • Dlouhoňovice ul.Dolečka.175, Žamberk 564 01
Provozní doba: 08:00 - 15:00
Sobota a Neděle - ZAVŘENO
Adresa: Dlouhoňovice
ul. Dolečka 175, 564 01 Žamberk
Kontakt: +420 773 061 394
info@atenaz.cz
Top

Blog

Jablomann 2023

První prázdninový den roku 2023 jsme s naší firmou ATENAZ věnovali Sprint triatlonu Jablomann v Jablonném nad Orlicí. Nabídli jsme se jako sponzoři závodu, nicméně hlavní organizátor této akce v nás viděl větší potenciál. Jakmile spatřil naše regály na přepravky, nejen že si hned jeden zamluvil pro své účely, zároveň jsme je nabídli jako oporu pro živé bojky. Ty tuto variantu ocenily, jelikož předchozí dva ročníky stály na hliníkovém žebříku, který nenabídne takovou stabilitu, jako 25kg regál.

Závod začal v místním koupališti, kde se startovalo ve třech vlnách. Účastníci byli rozděleni do několika kategorií ve svém věkovém rozmezí. Kolem živých bojek každá vlna závodníků plavala dvakrát a celkem tak zdolali svým prvních 300m závodu. Pokračovalo se v závodu na kolech kde je na 15ti kilometrech téměř 200 m převýšení.

Následovalo 5 km běhu převážně lesním terénem taktéž s velkým převýšením a přírodními překážkami.

Závodu se zúčastnili jak profesionálové, tak obyčejní lidé, kteří trénují pro radost. Závod byl velice rozmanitý a rozhodně i náročný, proto gratulujeme všem, kteří se úspěšně dostali až do cíle.

Od hlavního organizátora závodu jsme taktéž dostali za úkol vymyslet a vyrobit hlavní cenu závodu pro nejlepšího z nejlepších. Jak je naším zvykem, máme rádi jak vizuální stránku, tak i praktičnost. Proto jsme při výrobě Železné ženy vymysleli, jak zakomponovat poličku, otvírák na lahve, držák na medaile a věšák na klíče, či bundy. Je metr dlouhá, vhodná pro zavěšení na zeď, vyrobili jsme ji z 3mm silné broušené nerezové oceli. Logo Jablomann Sprint triatlon jsme gravírovali CO2 laserem.

Moc gratulujeme Filipu Václavíkovi za jeho neuvěřitelný výkon a věříme, že železnému muži bude Železná žena výborně sloužit.

Přípravy na Jablomanna jsme si vážně užili a už se těšíme na další spolupráce. Pro lepší navození atmosféry zde sdílíme i oficiální video za závodů.